• +90 542 427 01 51
  • info@odsmuhendislik.com

2010 yılında kurulan firmamızda; hidrolik güç ünitesi, hidrolik ve pnömatik silindirler, kumanda panoları, kontrol blokları, filtrasyon sistemleri, flushing ve yıkama sistemleri test cihazları ve bu hizmetlerin anahtar teslimi kurulum ve montaj uygulamaları ile mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.


Firmamız tarafından üretimini üstlenmiş olduğumuz hidrolik sistemlerde DIN standartlarını esas alıyor ve uygulamalarını bu standartlarda gerçekleştiriyoruz. 7/24 hizmet anlayışı ile önceliğimiz olan müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamız, konusunda deneyimli ve bilgili kadrosuyla her zaman ve her koşulda müşterilerine çözüm ortaklığını sunmakta birincil hedefimizdir.


2013 yılına kadar Cumhuriyet Tarihinin en kapsamlı ve en büyük bütçeli projesi olan TÜBİTAK KAMAG v e Enerji Bakanlığının ortaklaşa MİLRES projesinde sadece fren sistemini çözümlemekte kalmayıp tüm sistemin hidrolik çözüm ortaklığı üstlenmiştir.


Aynı zamanda firmamız Afganistan – Helmend bölgesinde US CORPS. Denetimi altında Kajaki HEPP projesinin imalatlarını gerçekleştirerek , bölgede enerji üretimi konusunda büyük fayda sağlamıştır.


Müşteri memnuniyetini ve teknoloji sürekli takip ederek gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiş, bu VİZYON çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize değer ve kaynak yaratan örnek bir firma olmayı kendimize MİSYON edinmiş durumdayız.