• +90 542 427 01 51
  • info@odsmuhendislik.com

Tesiste bulunan tüm hidrolik sistemler için borulama ve montaj işleri. Arıza ve bakım konusunda 7/24 servis hizmetleri. Sistem üzerinde bulunan hidrolik pompa , motor , valf grupları, filtreler , silindirler ve depo donanım aksesuarlarının tamiri bakımı uzman personelimizce yapılabilmektedir.

Revizyonu yapılan parçaların her birinin arızası arıza bildirim formu sayesinde kullanıcıya detaylı rapor edilmekte , servis bitiminde de servis bildirim formu ile yapılan tüm çalışmalar detaylı bir şekilde kullanıcıya aktarılmaktadır.

Hidrolik pompa revizyonu hassasiyetle yapılmakta , yapılan işlem sonucu teste tabi tutulmakta ve test raporları kullanıcı ile paylaşılmaktadır. Hidrolik pompa veya motorda yapılan revizyonda kullanılan parçalarda kesinlikle orijinal parçalar olup , revizyon sonrası garantimiz altındadır.

Aynı şekilde hidrolik silindir bünyesinde yapılan tadilatlarda da mil ve kovan yüzeyinde oluşabilecek prüzlülükler hassasiyetle ölçülerek gerekli revizyonlar yapılmaktadır. Keçe değişimlerinde kullanılan malzeme çalışma şartlarındaki sıcaklık ,basınç değerlerine uygun olarak yapılmaktadır.

Hidrolik sistem üzerindeki yağın kirlilik derecesi ölçülmekte , gerekebilecek olan temizleme ,pickling ya da filitrasyon sistemleri tarafımızca yapılabilmektedir.